přednášky a předváděčky

V říjnu 2017 jsme se účastnili předváděčky v dětském domově v Ostravě, předváděla se tam Niki a Agentík.

Dne 11.4. 2014, proběhla předváděčka pro děti 1.-5. třída, Erika a Ringo a s Marcelou Weisserovou Kovácsovou to bude Ambrozie Něžná duše a Badyšek. Ukážeme poslušnosti, agility a obrany. V rámci předváděčky bude samozřejmě prevence - na pejska se nesahá bez zeptání, nepištíme apod.

Dnes, 4.4.2014, proběhla předváděcí akce pro děti v knihovně. Děti zůstávaly přes noc v knihovně, bylo to v duchu komisaře Vrťapky, tak se přišla Erika ukázat, jak umí poslouchat, jaké umí psí kusy a jak dokáže zadržet zloděje. Na té klouzavé dlažbě to byla celkem sranda, ale dětem se to moc líbilo a Erika sklidila potlesk. Ringošek se taky ukázal, jako správný mazlíci pes.   zde http://www.knih-havirov.cz/cz/ponygallery/32967.html

Dne 24. května 2013 proběhla, v areálu ZKO Horní Suchá, ukázka poslušností, obran a agilit. Také jsme vymysleli srandičky jako jeden pes skáče přes druhého a pod.

 

Školy, školky, organizace atp.

Dětské domovy, zařízení a ústavy pro handicapované, domovy důchodců  ZDARMA

Na soukromé akce, párty, oslavy atp.

 

Taková předváděcí akce trvá 30-120 minut. Podle toho, co si budete přát. Většinou je ukázána základní poslušnost, psí kusy a triky, pomazlení s psíkem (hlavně z řad dětí) a případně obrany, nyní je možná ukázka i agility. po domluvě s jiným výcvikářek ukážeme i asistenčního psa a psa pomocníka.

 

Taktéž se chceme zapojit a pomáhat útulkům v okolí, budeme dělat výcvikový den pro veřejnost v místě útulku, kde se dovíte něco o pejscích, ukážeme co vše se může Váš kamarád naučit a potěšíme pejsky z útulku dobrotami a dárečky, které sami donesete.

 
 
 
 
TOPlist