Jdi na obsah Jdi na menu

O mě

Jmenuji se Adriana Poppelková (roz. Kučková)

Jsem úspěšným absolventem Jiří Ščučka – Animal Trainig Academy, Profesional Trainer Academy (třetí ročník trenérské školy).

 

Psi mne provázeli celý můj život, již v útlém věku jsem s dědečkem navštěvovala cvičák v Kojetíně. Ten velký krok přišel, když jsem si konečně vybrečela SVÉHO psa, tím byl německý ovčák Erika Moravia Artex. Ve svých 15-ti letech jsem začala s fenkou navštěvovat cvičák v Havířově – Bludovicích, tam jsem také, později, vedla 6let výcvikové kurzy pro veřejnost.

Další etapou v mém životě byl přestup do ZKO Horní Suchá, kde jsem se svými psi aktivně cvičila, skládala zkoušky a závodila. I zde v Horní Suché jsem vedla výcvikové kurzy pro veřejnost, 6 let.

V roce 2012 jsem založila svou psí školu Srdce vlka, výcvikama prošlo spousty psů různých plemen a stáří.

Ten největší zlom v mé kariéře nastal v roce 2019, když jsem si splnila sen a nastoupila do prvního ročníku trenérské školy Jiří Ščučka – Animal Trainig Academy.

Dále jsem nastoupila v roce 2021  do druhého ročníku a v roce 2023 jsem dokončila třetí ročník a měla jsem tu čest stát se profesionálním trenérem zvířat.

 

Tato škola pro trenéry zvířat mi dala opravdu hodně! Je to opravdový ucelený program, kde postupně dostáváte informace, které dále ověřujete a aplikujete v praxi. A to nejen na svých zvířatech, ale nakonec i ve své rodině, práci nebo sami na sobě. Protože zákony a principy učení jsou stejné, jen každý organismus funguje trochu jinak a pokud chcete být opravdovým trenérem, nesmíte ignorovat fakt, s jakým zvířetem pracujete.  

Proto v mé psí škole nezáleží na plemeni, věku, velikosti ani na druhu zvířete, protože když chcete, naučíte spoustu věcí svého koně, kočku, psa nebo i morče. Stačí jen opravdu porozumět a naslouchat svému zvířeti. Oni k nám totiž opravdu mluví. Je jen na nás, jestli s nimi chceme komunikovat.

 

Poslední fotografie